Srpen 2014

Řasenka Maybelline Colossal Go Extreme

21. srpna 2014 v 22:24 | M.

Tuhle řasenku jsem si koupila a je opravdu skvělá,proto jsem se rozhodla na ní udělat recenzy.Nikdy mi moc nevyhovovaly ty velké kartáčky,protože slepovaly řasy k sobě,ale tenhle je úplně úžasný!Musím říc,že mě příjemně překvapil.Tuto řasenku jsem vybrala hlavně kvůli dobrým recenzím a taky protože značku Maybelline mám opravdu ráda a to hlavně řasenky.Už jsem měla Rocket Volum Express (která měla úplně jiný kartáček-pravý opak) a byla jsem s ní strašně spokojená.Každopádně pokud si chcete koupit novou řasenku,tuhle vám doporučuji.
+ Kartáček
+ Dlouho vydrží
+ Dobrá značka

- Cena (249- Kč)


John Green: Hvězdy nám nepřály

19. srpna 2014 v 18:45 | M.

Autor:John Green
Nakladatelství:Knižní klub
Rok vydání:2013
Počet stran:240
Žánr:Román

Zajímavá a citlivá knížka o šestnáctileté Hazel, která trpí rakovinou a sblíží se s Augustem, jemuž se podařilo tuto nemoc překonat. Ti dva mladí lidé se výborně doplňují, a navíc je spojuje originální pohled na život i na chorobu, která je postihla. "Nejvtipnější smutný příběh" je napsán s mimořádným smyslem pro humor a sarkasmus a díky autorovu vyprávěčskému talentu vyznívá velmi působivě.

Můj názor: Knížka mě hned zaujala už jen kvůli hodně pozitivním recenzím a zajímavým námětem.Knížka mě po celou dobu čtení opravdu bavila a strašně se mi líbí způsob jakým je celá napsaná.Každému kdo ji nečetl ji doporučuji přečíst.